بیوگرافی محمد راسخ

بیوگرافی محمد راسخ

محمد جواد راسخ، یکی از مدل‌های موفق و هنرمند ایرانی است که توانسته به هنر مدلینگ، دید تازه‌ای ببخشد. این هنرمند، در کنار مدلینگ، به هنر خوانندگی و موسیقی نیز می‌پردازد. همچنین به عنوان بازیگر و وبلاگ‌نویس در بین ایرانیان شهرت دارد. برای آشنایی بیشتر با این هنرمند خوش ذوق، با ما در بیوگرافی محمد راسخ همراه باشید.

بیوگرافی محمد راسخ؛ محل تولد و تحصیلات

محمد راسخ در شهر شیراز و دوازدهمین روز از خرداد ماه سال 1367 به دنیا آمده است. تا پایان تحصیلات دانشگاهی در شیراز زندگی کرده و در دانشگاه شیراز، به تحصیل در رشته مهندسی هوا فضا پرداخته است. وی در سال 2006 به کشور اوکراین مهاجرت و در آنجا شروع به تحصیل در رشته مترجمی زبان کرد.

بیوگرافی محمد راسخ؛ زندگی حرفه‌ای

محمد راسخ در زمان تحصیل در رشته مترجمی زبان روسی، متوجه علاقه خود به حرفه مدلینگ شد. از طرفی چون پتانسیل این کار را به خاطر استایل بدنی داشت، فوراً توانست هم در ایران و هم در اوکراین به این حرفه مشغول شود و تاکنون نیز به این صنعت به صورت حرفه‌ای می‌پردازد. محمد، با یک سری از اصول اولیه، توانست در دنیای مد استایل خود را قوت بخشد و توجه اکثریت را به خود جلب کند.

محمد راسخ در کنار صنعت مدلینگ به خوانندگی و بازیگری نیز مشغول است. همچنین یکی از هنرمندان ایرانی محسوب می‌شود که هم در ایران و هم در اوکراین ساکن است. راسخ، تحصیلات خود را در اوکراین به اتمام رسانیده و پاسپورت و گواهینامه اوکراینی نیز دارد. البته اکنون محل زندگی محمد راسخ در شهر کی‌یف کشور اوکراین است. محمد راسخ هم اکنون به عنوان تاجر، شرکتی تجاری تأسیس کرده و ابزارآلات و مصالح ساختمانی عرضه می‌کند.

محمد به عنوان یک مدل ایرانی موفق، سبک خاص خود را در همه زمینه‌ها داشته و در حرفه مدلینگ نیز با سرعتی باورنکردنی توانست جایگاه خود را در این صنعت تثبیت نماید.

در بیوگرافی محمد راسخ آمده که این مدل خوش استایل، شعارهایی نیز برای زندگی خود به عنوان یک مدلینگ دارد. او می‌گوید که مردم در انتخاب لباس، در کنار راحتی، باید برای خود یک سبک خاص نیز داشته باشند. ترکیب سبک و راحتی در کنار هم، باعث ایجاد یک قدرت منحصربفرد شده که باعث می‌شود تا مردم در دنیای مد، متفاوت از دیگران به نظر بیایند. اعتقاد محمد بر این است که مد می‌تواند یک زبان برای شخصیت هر فرد باشد. همچنین محمد، مد را بخشی از زندگی و صنعت می‌داند که رقابت در آن لذت‌بخش و اجتناب‌ناپذیر است.

بیوگرافی محمد راسخ؛ خوانندگی

سبک خوانندگی محمد راسخ، هیپ‌هاپ و رپ است. «نپرس» اولین آهنگ ارائه شده در سال 2012 است. بعد از آن در سال 2014، آهنگ «Hills» و در سال 2016 دو ترک «ایرانی» و «پارادایز» را با ادامه همین سبک روانه بازار کرده است.

آخرین آهنگ ارائه شده «هیروش» به سال 2017 برمی‌گردد. آهنگ‌های این جوان هنرمند و خوش ذوق، در وب سایت آمازون برای شنیدن و لذت بردن در اختیار همگان قرار گرفته است.

آشنایی بیشتر با بیوگرافی محمد راسخ

محمد راسخ از آن دسته از جوان‌هایی است که در کنار تحصیلات موفق و سطح بالا، به دنبال علایق خود رفته و آن‌ها را به صورت حرفه‌ای دنبال کرده است. از این جهت یک الگوی مناسب برای جوان‌ها به شمار می‌رود؛ مخصوصاً آن‌هایی که علایق خود را به خاطر درس کنار می‌گذارند. البته وی نه فقط در یک رشته، بلکه در دو رشته کاملاً متفاوت به تحصیل پرداخته و همچنین در چند هنر، موفقیت خود را به عرصه نمایش گذاشته است. او برتر بودن خود را علاوه بر مدلینگ به عنوان بازیگر، وبلاگ‌نویس، هنرمند موسیقی و خوانندگی و همچنین تاجر نشان داده است.

محمد راسخ در شبکه‌های اجتماعی زیادی فعالیت داشته و تصاویر مدلینگ و خود را در این شبکه‌ها با افراد به اشتراک گذاشته است. برای مشاهده عکس‌های این مدل جوان ایرانی، می‌توانید به آدرس‌های اینستاگرامی @mohammadrs.official و @mohammadrasekh1988 مراجعه کرده و از تصاویر به اشتراک گذاشته شده، لذت ببرید. همچنین برای آشنایی بیشتر با بیوگرافی محمد راسخ، می‌توانید در شبکه اجتماعی فیسبوک با نام Mohammadrasekh و در توییتر نیز با نام Mohammadrs1988 او را دنبال کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *