قانون جذب چیست و چگونه کار میکند؟

قانون جذب چیست و چگونه کار میکند؟

قانون جذب چیست؟ ” این سؤالیست که تمام افرادی که برای اولین بار با واژه قانون جذب آشنا می شوند می پرسند. قانون جذب مانند قانون جوشیدن آب در دمای 100 درجه، یک قانون ثابت در جهان است. این یعنی اینکه قانون جذب هیچگاه تغییر نمی کند.

مهم نیست که در کجای کره زمین باشید. در کدام شهر و کدام کشور، هرگاه از قانون استفاده کنید، جواب می دهد. قانون جذب صرفا یک قانون است. یعنی به خودی خود نه خوب است و نه بد. این نحوه استفاده ما از آن است که خوب یا بد بودن آن را مشخص می کند. دقیقا مانند یک چاقو یا نیروی الکتریسیته برق است. چاقو به خودی خود نه خوب است و نه بد اما هم می توان از آن در جهت خرد کردن مواد غذایی و پوست کندن میوه استفاده کرد و هم می تواند در جهت آسیب رساندن به دیگران مورد استفاده قرار بگیرد.

نیروی الکتریسیته نیز به همین شکل است. اگر از آن درست استفاده کنید، می تواند در جهت روشنایی خانه یا گرم کردن آن به شما سود برساند و اگر نحوه کار کردن با آن را بلد نباشید، ممکن است جان خود را از دست بدهید.

قانون جذب نیز به همین شکل است. اگر طرز کار آن را بدانید، می توانید تمام اتفافات خوبی که به دنبال آن هستید را به زندگیتان جذب کنید. اما اگر از طرز کار قانون آگاهی نداشته باشید، ممکن است خود را به ورطه نابودی بکشانید.

قانون جذب و فیلم راز

در مستندی به نام راز (the secret)که توسط راندا برن تهیه شده، خانمی به نام استرهیکس به همراه دکتر باب پراکتور و جمعی از روانشناسان و اساتید دانشگاه در مورد قانون موفقیت که آن را قانون جذب یا (the law of attraction) نامیدند صحبت می کنند.

قانون جذب قانون باورها نام دارد. به این معنی که به هر آنچه باور داشته باشید، دست پیدا می کنید. از آنجایی که باور اکثریت مردم جامعه در مورد موضوعات مختلف منفی است، اگر قانون را بلد نباشید، مردم با باورهای مخرب خود زندگی شما را نیز تحت تاثیر خود قرار می دهند.

استاد فرهاد کوکائیان در دوره قانون توانگری که همان دوره آموزش قانون جذب است، قانون جذب را اینگونه معرفی میکند که: احساسات خوب اتفاقات خوب و احساسات بد اتفاقات بد را رقم می زنند. زیرا وقتی باوری منفی یا مثبت در مورد یک موضوع مشخص در ذهن داشته باشید، حس کلی شما در مورد آن موضوع، متناسب با آن باور بد یا خوب است.

برای مثال اگر باور داشته باشید که وضعیت اقتصادی کشور بسیار نامناسب و رو به افول است، بیکاری بیداد می کند، کار نیست و… حس شما به طور کلی در مورد کسب درآمد و کسب ثروت منفیست و متعاقبا اتفاقات منفی را نیز به زندگیتان جذب خواهید کرد.

برعکس اگر شما اعتقاد داشته باشید ایران بهترین نقطه برای ثروتمند شدن است، کسب و کار شما بهترین کسب و کار است، شما در حوزه کاری خودتان بهترین هستید و… حس شما نیز در مورد کسب درامد و ثروتمند شدن مثبت است و اتفاقات مثبت مالی نیز بر سر شما باریدن خواهد گرفت.

استفاده از مکانیسم ذهن در قانون جذب

قانون جذب با ذهن انسان کار می کند. یعنی شما وقتی به یک موضوع مشخص توجه می کنید، ذهن شما فرکانس هایی از همان جنس را به کائنات ارسال می کند، کائنات نیز مانند برج مراقبت هواپیما، سیگنال های ارسالی شما را دریافت کرده و پاسخی همسان با آن را به شما پس می فرستد. پاسخ های کائنات به باورهای شما اتفاقات و رویدادهایی از همان جنس است. پس بسیار مهم است که در زندگی به چه موضوعاتی توجه می کنید.

چرا باید قانون جذب را بیامورزیم

همه دوست داریم موفق باشیم. هیچ کس دوست ندارد وضعیت و جایگاه امروزش با سال قبل یکسان باشد. هر کسی در هر شغلی که هست، تمایل به پیشرفت و موفقیت های بیشتر دارد. اگر یک بیزنس من هستید یا یک نانوا، یک معلم، یا یک هنرمند؛ اطلاع از قوانین جهان به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین و ناب ترین الهامات را از کائنات دریافت کنید و در کسب و کار خود به یک فرد بسیار موفق تبدیل شوید. اما بسیاری از مردم با وجود تلاش های زیاد و فشارهایی که تحمل می کنند، موفق نیستند؛ با وجود تخصص بالا و تلاش های زیاد، با قوانین کائنات آشنا نیستند. با کمک دوره آموزش قانون جذب فرهاد کوکائیان، به یک جاذبه اتفاقات خوب در کسب و کار و زندگی شخصیتان تبدیل خواهید شد.  هیچ چیز شانسی به دست نمی آید! موفقیت روش‌هایی دارد که در گروه تحقیقاتی یکشو به آن‌ها پرداخته می‌شود.

نقش ذهن در جذب اتفاقات

وقتی برای بدست اوردن چیزی در زندگی هدفگذاری میکنید، بخشی از مغز شما که RAS نام دارد فعال می شود. RAS یک فیلتر است که در محیط اطراف شما به دنبال فرصت هایی که مطابق با هدفگذاری شماست می گردد. حال اگر همزمان با هدفگذاری باورهای متناسب با این هدف را نیز در ذهنتان پرورش دهید، به سرعت در مدار هدفتان قرار خواهید گرفت و RAS مغر نیز به سرعت آنها را شناسایی خواهد کرد. یعنی با سرعتی باور نکردنی به اهدافتان دست پی دا می کنید.

نمونه هایی از قانون جذب

یک روز صبح که از خواب بیدار می شویم به دلیل شام نامناسب دیشب یا اینکه دیر وقت به رختخواب رفته ایم، حس خوبی نداریم و تلاشی هم برای تغییر حس بدمان نمی کنیم. روز را با همان حال بد آغاز می کنیم و مدام پشت سر هم اتفاقات بد را به زندگیمان جذب می کنیم. مثلا موقع درست کردن صبحانه دستمان می سوزد، متوجه می شویم که فراموش کرده ایم لباس هایمان را بشوییم و لباس مناسبی برای رفتن به محل کار نداریم. به ترافیک بر میخوریم و دیر میرسیم و… .

فرض کنید مدتها خود را برای حضور در یک میهمانی آماده کرده بودید و بسیار برای آن، لحظه شماری می کردید. قبل از رفتن به میهمانی اتفاقی رخ می دهد که شما به آن میهمانی نمیرسید و مجبور می شوید در آن ساعت در مکان دیگری حضور یابید. اما در آنجا یک شب فوق العاده را سپری میکنید و پس از آن متوجه می شوید که در میهمانی که موفق به حضور در آن نشدید، اتفاق ناگواری رخ داده است.

برای شرکت در دوره آموزش قانون جذب استاد فرهاد کوکائیان، کافیست همین الان به گروه تحقیقاتی یکشو مراجعه کرده و این دوره را خریداری کنید. به محض پرداخت، دوره در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در این دوره یاد می گیرید چگونه اتفاقات رؤیایی را در ظرف مدتی کوتاه برای خود رقم بزنید.

پس هرچه زودتر رؤیاها و آرزوهایتان را بنویسید و همگام با آن باورسازی برای قرار گرفتن در مدار آنها را نیز آغاز کنید. می توانید برای اینکه همیشه آرزوهایتان را به خاطر داشته باشید، یک تابلو آرزوها درست کنید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *