خرید هندزفری ارزان

خرید هندزفری ارزان

هندزفری به چه معناست؟

هندزفری اصطلاحی است که برای توصیف فناوری استفاده می شود و از ویژگی های مختلفی برای ایجاد ارتباط کاربر بدون استفاده از دست استفاده می کند. بسیاری از این فناوری ها ساخته شده اند تا هنگام کار با وسیله نقلیه مورد استفاده قرار گیرند ، اما اغلب در بسیاری از مکان های دیگر نیز به کار می روند تا به افراد امکان انجام کار با مثرتر را بدهند. فناوری های هندزفری از همان نوع سیستم های بی سیم استفاده می کنند که در فناوری های نوظهور دستگاه های تلفن همراه و سایر شبکه های بی سیم استفاده می شود. کاربر معمولاً با یک سخت افزار نزدیک که صدا یا سایر داده ها را به صورت بسته های دیجیتالی ارسال و دریافت می کند ، ارتباط برقرار خواهد کرد.

برای خرید هندزفری اورجینال به سایت موبوتعمیر مراجعه کنید.

موبوتعمیر هندزفری را اینطور توضیح میدهد:

یکی از انواع متداول فناوری هندزفری ، بلوتوث ، استاندارد اختصاصی فناوری بی سیم باز برای تبادل داده در فواصل کوتاه است. ابتدایی ترین فناوری های هندزفری با جایگزینی گیرنده های دستی سنتی با هدست ، مکالمات تلفنی را در خود جای می دهد. سایر ویژگی های جدید هندزفری نیز به کاربران امکان می دهد تا کارهای مختلف را از طریق فرمان صوتی انجام دهند. پیشرفته ترین ویژگی های هندزفری به کاربران امکان می دهد تا شماره تلفن ها را شماره گیری کنند ، از اینترنت به اطلاعات دسترسی پیدا کنند و انواع عملکردهای ارتباطی را از این طریق انجام دهند.

عملیات بدون دست چیست؟

عملکرد بدون هندزفون به استفاده از یک وسیله ارتباطی – اعم از تلفن معمولی میز کار ، گوشی هوشمند یا هدست رایانه – با حداقل دستکاری یا بدون دستکاری اشاره دارد. هنگامی که کاربر از یک دستگاه ارتباطی هندزفری استفاده می کند ، می تواند مکالمه را انجام دهد و حتی به طور بالقوه متن هایی را با دست خارج از معادله ارسال کند.

 

عملکرد هندزفری چگونه کار می کند؟

هدست سنگ بنای ارتباطات هندزفری است. یک دستگاه سبک وزن بالای سر کاربر قرار می گیرد ، میکروفون را در نزدیکی دهان و گوشواره را در یک یا هر دو گوش قرار می دهد. در حالی که هدست های سیمی هنوز در دسترس هستند ، هدست ها به طور فزاینده ای از فناوری بلوتوث یا بی سیم بهره می برند.

شکل دیگر عملکرد هندزفری از طریق نرم افزار فعال شده با صدا است. به طور معمول در ارتباط با تلفن هوشمند ، بلندگو از مجموعه دستورات صوتی اولیه برای شروع یا پاسخگویی به تماس ها استفاده می کند. و دوباره ، همه تعاملات می تواند بدون دستکاری دستی دستگاه انجام شود.

 

مزایای استفاده از هندزفری چیست؟

مزایای استفاده از هندزفری بدون هندزفری می تواند چابکی و پاسخگویی تیم شما را از چند طریق مهم افزایش دهد.

بهره وری بهبود یافته: هدست ها با وارد کردن داده ها ، انجام تحقیقات و یادداشت برداری هنگام انجام مکالمه ، کار با تیم را برای شما آسان می کنند. علاوه بر این ، دستورات فعال شده با صدا تمایل دارند تا فناوری را به حداقل معطوف کنند ، بنابراین به طور کلی چگونگی تلفیق این فناوری با گردش کار معمول بهبود می یابد.

ارتباط راحت تر: میکروفون و هدفون اختصاصی ارتباطات را از نظر جسمی فرآیندی آسان تر می کند ، خصوصاً در صورت همراه بودن با فناوری پیشرفته حذف نویز که بسیاری از این دستگاه ها دارند.

پرسنل سالم تر: آزادی کارمندان از داشتن یک گوشی باعث می شود تا راحت و بدون درد کمر و گردن پشت میز بنشینید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *