رنگ های صنعتی روشان فام

رنگ های صنعتی روشان فام

روشان فام یکی از شرکت های تولید کننده انواع رنگ در زمینه های مختلف و با کاربرد های متفاوت است که در زمینه تولید رنگ های ساختمانی و صنعتی هم سابقه طولانی دارد و از ابتدای کار یک بنا که اسکلت و پی ریزی است میتوان از خدمات این شرکت به عنوان تولید کننده محصولات مرتبط با سازه استفاده کرد و بهره برد. اولین رنگی که روشان فام برای آستر دادن به ستون ها و آهن آلات استفاده شده در ساختمان و یا به عنوان مصطلح بنایی ضد زنگ کردن اسکلت ها نام برد و آن چیزی نیست بجز آستر اپوکسی اکسید آهن شرکت روشان فام که چون دارای خاصیت پوششی و حفاظتی فلزات در مقابل از بین برنده ها است در ابتدای آهن ریزی و یا ایجاد اسکلت از آن استفاده می شود.

این آستر چون با کلیه رنگ های حفاظتی همخوانی دارد به عنوان زیرکار از آن استفاده شده و می توان رنگ رویه آن را به هر رنگی انتخاب کرد ولی باید توجه داشت که در هنگام کار با این محصول از تماس با اعضای بدن جلوگیری شود و مخصوصا دست ها را با دستکش پوشاند و از لوازم حفاظت فردی در هنگام کار به خوبی استفاده نمود . لازم به ذکر است که پوشش آهن آلات با این محصول شرکت روشان فام مانع از هر گونه جوش کاری و ایجاد اتصالات به وسیله جوش نمی شود.

استر آپوکسی ضد خورندگی زینکریچ

محصول دیگر شرکت روشان فام استر آپوکسی ضد خورندگی زینکریچ است که به دلیل چسبندگی بسیار بالا و مقاومت فوق العاده در مقابل رطوبت و کمک به ماندگاری بالاتر و همچنین کمک به مقاوم سازی لایه های نهایی در مقابل فرسایش از این محصول روشان فام در مخازن اب آشامیدنی و مخازن تحت فشار پتروشیمی و مخازن نگهداری فرآورده های نفتی و همچنین تجهیزات دریایی و امکانات بنادر و المان های شهری که در هوای آزاد قرار دارند استفاده می شود.

چون دارای مقدار زیادی روی است و باعث جذب رطوبت به خود می گردد لذا از اکسیده شدن فلزات جلو گیری کرده و وسیله حفاظتی بسیار مناسبی در مقابل فرسایش طبیعی فلزات می باشد .

استر اپوکسی ضد خورندگی فسفات روی

استر اپوکسی ضد خورندگی فسفات روی محصول دیگر شرکت روشان فام است که به دلیل دارا بودن دو پایه ی رزین آپوکسی و ماده سخت کننده محلول به همراه فسفات روی دارای رنگ سفید بوده و مقاومت بالایی در مقابل فرساینده ها ایجاد می کند و می توان از این فرآورده بر روی سطوحی که در مایعات شیمیایی و صنعتی غوطه ور هستند با اطمینان کامل استفاده کرد چون ایجاد یک لایه یکنواخت و صاف از رنگ را به وجود می آورند.

آستر اپوکسی ضد خوردگی کرمات روی

یکی دیگر از محصولات روشان فام آستر اپوکسی ضد خوردگی کرمات روی است این فرآورده که از دو پایه رزین اپوکسی و سخت کننده پلی امیدی و رنگدانه های ضد خوردگی کرمات روی تولید شده است به عنوان یک استر ضد خوردگی بر روی سطوح فلزی و سازه ها استفاده می شود و به دلیل داشتن رزین در ترکیب این رنگ مقاومت بالایی در برابر عوامل محیطی ایجاد می کند. این محصول شرکت روشان فام را روی سطوح حساس در مقابل رطوبت و سایر تغییر دهنده ها می توان پاشید البته بعد از اینکه کاملا از مواد خارجی و یا چربی ها تمیز شده باشند.

اکریلیک کوره ای سلف کیورینگ و اکرلیک کوره ای ملامین کیورینگ

اکریلیک کوره ای سلف کیورینگ و اکرلیک کوره ای ملامین کیورینگ دو مدل از تولیدات شرکت روشان فام است که از رزین های الکیدی مخصوص تهیه شده و پس از آغشته شدن کامل سطح به پودر رنگ می بایست به مدت 20 دقیقه در دمای کوره تا حدود 150 درجه سانتیگراد قرار گرفته و کاملا پخته شود. این تولید شرکت روشان فام پس از نهایی شدن شکل لعاب به خود می گیرد و کاملا براق است و باید اغلب روی سطوح فلزی بکار گرفته شود این رنگ ها ضربه پذیری بالایی دارند و در مقابل شرایط جوی مختلف مقاومت خوبی به نمایش می گذارند.

کف پوش اپوکسی

رنگ آپوکسی کف یا کف پوش آپوکسی که به عنوان پوشش کف ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد یکی دیگر از محصولات روشان فام است که از رزین آپوکسی روشان فام ساخته شده است و به صورت یکپارچه بر روی سطوح بتنی و یا موزاییکی و یا سیمانی قابل اجرا هستند. این کفپوش ضخامتی بین نیم تا 5 میلی متر دارد و در رنگ های مختلف جهت استفاده در مکان هایی مثل سطح بیمارستان ها و سالن های ورزشی کف و دیواره های استخرهای شنا و غیره قابل استفاده است. این محصول روشان فام به صورت رولی و مایع در بازار موجود است و از دوترکیب رزین اپوکساید و سخت کننده های پلی آمین به دست می آیند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فروش اپوکسی کف به سایت ما مراجعه کنید.

رنگ های اتوموبیلی روغنی روشان فام

رنگ های اتومبیلی روغنی روشان فام که در این شرکت تولید و به بازار ارسال می گردد دارای براقیت سطحی بالا و چسبندگی و خشک شدگی سریع بوده و مقاومت نسبتا خوبی در برابر شرایط مختلف آب و هوایی داشته و در مقابل خش و ضربه هم خوب مقاومت می کنند. از این محصول روشان فام در رنگ آمیزی انواع خودرو و کامیون و وسایل کشاورزی و صنعتی استفاده می شود .

همچنین در زمینه خدمات اتومبیلی یک رنگ پلی اورتان اتومبیلی هم از تولیدات روشان فام در بازار موجود است که در نوع خود دارای کیفیت و مزایای خوب فراوان است .

رنگ رویه آپوکسی پلی آمید

یکی دیگر از رنگهای تولیدی روشان فام رنگ رویه آپوکسی پلی آمید است که دارای براقیت و چسبندگی بسیار بالا و مقاوم در مقابل حرارت تا 150 درجه و مقاومت در مقابل ضربه و ماندگاری بالا در برابر خوردگی است و برای ماشین آلات صنعتی پیشرفته و مخازن حلال ها و تجهیزات پتروشیمی و صنایع و لوازم خانگی از آن استفاده می شود.

خلاصه آنچه که خواندید

شرکت روشان فام دارای محصولات فراوانی در زمینه رنگ صنعتی می باشد که فقط بطور خلاصه میشود از آنها نام ببریم و اگر کارآیی و موارد استفاده هر یک را بخواهیم شرح دهیم در حد این نوشتار نخواهد بود و لذا چند نمونه از تولیدات این شرکت را فقط نام می بریم: از جمله رنگ های چکشی اپوکسی استر، رنگ های چکشی که سریع خشک می شوند، رنگ رویه پلی اورتان، رنگ سوله زینک کرومات روشان فام، رنگ نسوز بر پایه رزین سلیکون و…

یکی از صنایعی که تولیدات آن همواره رو به افزایش و تکمیل شدن است و هیچ وقت نوآوری در آن متوقف نخواهد شد زمینه رنگ های صنعتی روشان فام است که متناسب با خواست جوامع و نیازهای روز افزون در صنعت باید دائم در حال تحقیق و تولید محصولات جدید باشد و شرکت روشان فام در این زمینه به خوبی از عهده این مسئولیت اجتماعی برآمده و به توفیق خداوند و مساعدت یاران همدل و پشتیبانان خوب موفق تر هم خواهد شد.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *