بهترین دکتر لیپوماتیک

بهترین دکتر لیپوماتیک

چربی‌های اضافی در باسن، ران، غبغب، پهلو، پشت کمر، ساق پا، بازوها و شکم اگر باعث ناراحتی شما می‌شود و باعث شده است که تناسب اندام شما به هم بریزد، می‌توانید با عمل لیپوماتیک برای حذف این چربی‌ها اقدام کنید. بهتر است بدانید این روش در مقایسه با دیگر روش‌های لاغری عوارض کمتری در پی خواهد داشت و رسیدن به تناسب اندام را راحت‌تر می‌کند. بهترین دکتر لیپوماتیک برای انجام عمل لیپوماتیک دو کار مهم انجام می‌دهد؛ یکی چربی‌های اضافی را خارج می‌کند و دوم از همان چربی‌ها برای برجسته سازی نواحی دلخواه دیگر استفاده می‌کند که در بهترین دکتر لیپوماتیک به شما اطمینان می‌دهد که هیچ آسیبی به بافت چربی‌ها و بدن شما وارد نمی شود.

یکی از بهترین حراج شکم در تهران خانم دکتر منصوری و تیم پزشکی بیتا کلینیک است. در کلینیک بیتا انواع جراحی زیبایی اندام، لیپوماتیک شکم، لیپوماتیک پهلو و… انجام می‌شود. در این کلینیک موفق سابقه‌ی درخشان 18 ساله و هزاران عمل جراحی زیبایی اندام صورت گرفته که توانسته است در بین کلینیک‌ها و بیمارستان‌های کشور جزو متخصص و به‌روزترین کلینیک جراحی زیبایی اندام باشد. قطعا یافتن بهترین دکتر لیپوماتیک در بین چندین دکتر لیپوماتیک در تهران تصمیمی دشوار خواهد بود؛ اما در نظر بگیرید که انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک در موفقیت جراحی زیبایی اندام بسیار مهم است چراکه اگر به درستی دکتر لیپوماتیک خود را انتخاب نکنید عوارض جبران ناپذیری برای شما پیش خواهد آمد.

عوارض لیپوماتیک

عارضه‌های لیپوماتیک وقتی اتفاق می‌افتد که در کلینیک معتبر و زیر نظر جراح متخصص انجام نشود. این عوارض جانبی ممکن است یا در طول جراحی اتفاق بیافتد مثل آسیب و جراحت داخلی، آسیب به اعصاب و یا عوارض پس از عمل داشته باشد مانند لخته شدن خون در ریه‌ها، پیدایش عفونت، خونریزی داخلی، مرگ سولی و تورم. بهتر است قبل از انجام جراحی زیبایی اندام حتما تحقیقات زیادی درباره بهترین دکتر لیپوماتیک داشته باشید و با متخصص خود مشورت کنید.

از جمله آسیب‌های لیپوماتیک:

 • احتمال بازگشت چربی
 • لیپوماتیک ناموفق
 • آمبولی
 • هماتوم در لیپوماتیک
 • علائم عفونت
 • نکروز سلولی

تخصص و تجربه بهترین پزشک لیپوماتیک در پیشگیری از این عوارض بسیار موثر است. اگر جراح در حوزه لیپوماتیک شکم، لیپوماتیک پهلو و یا جراحی زیبایی اندام متخصص نباشد امکان ایجاد ضربات شدید میله کانولا از لایه چربی بگذرد و به عروق خونی و همچنین عضلات آسیب برساند.

در کلینیک بیتا شما می‌توانید با آرامش خاطر تمامی مراحل جراحی زیبایی اندام و اطمینان خاطر از بهترین دکتر لیپوماتیک را داشته باشید زیرا این کلینیک با به کارگیری کادری مجرب و بهترین تجهیزات روز دنیا توانسته است با انجام جراحی زیبایی اندام موفق، درصد رضایت بسیاری از بیماران را فراهم کند.

جراحی زیبایی اندام

اینکه زیبایی اندام نقش بسیار مهمی در جذابیت افراد دارد بر کسی پوشیده نیست و این نقش باعث شده است تا تعداد زیادی برای جراحی زیبایی اندام تمایل داشته باشند. بانوان برای جراحی زیبایی اندام علاقه بیشتری دارند و در طی چند سال اخیر جراحی زیبایی اندام در بین آقایان نیز رشد قابل توجهی داشته است.

در جراحی زیبایی اندام، روش لیپوماتیک در مقایسه با لیپولیزر و لیپوساکشن جدیدتر است. در لیپوماتیک شکم و لیپوماتیک پهلو بافت چربی را تخریب نمی‌کنند و تنها به صورت ساکشن از بدن خارج می‌شود. در این روش جراحی زیبایی اندام بی حسی موضعی کافی است و فرد بیمار دردی ندارد و پس از جراحی زیبایی اندام به بستری شدن نیازی ندارد و می‌تواند بلافاصله مرخص شود.

لیپوماتیک شکم

همانطور که گفتیم یکی از امن‌ترین روش‌های جراحی زیبایی اندام لیپوماتیک است که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است. لیپوماتیک شکم برای لاغری عوارض روش‌های قدیمی چربی را ندارد و همین موضوع دلیل محبوبیت لیپوماتیک شکم است. برداشتن چربی‌های اضافه در ناحیه شکم با ورزش و یا رژیم عملی طاقت فرسا است و لیپوماتیک شکم برای از بین بردن این چربی‌ها می‌توان استفاده کرد. از جمله مزیت‌های لیپوماتیک شکم عبارتنداز:

 • عوارض کمتر نسبت به لیپوساکشن
 • زمان جراحی کوتاه‌تر
 • دوره نقاهت کمتر
 • میزان درد کمتر
 • ایمنی بالاتر در طول عمل
 • عدم سوختگی به علت فرکانس پایین دستگاه
 • بهتر جمع شدن پوست شکم و انقباض بیشتر پوست

در کنار این مزایا، با انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک شکم عوارض احتمالی را به حداقل خواهند رسید.

بهترین جراح لیپوماتیک شکم

در مسیر جراحی زیبایی اندام و لیپوماتیک شکم انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک شکم کار ساده ای به نظر نمی رسد. چند مورد که در انتخاب بهترین دکتر لیپوماتیک به شما کمک کند را در زیر بیان می‌کنیم:

 1. دکتر لیپوماتیک شکم باید دارای تخصص و مدرک مرتبط این حوزه را داشته باشد.
 2. بهترین دکتر لیپوماتیک شکم خلاقیت بالا برای جراحی شکم و مهارت دارد.
 3. جراح لیپوماتیک شکم از به‌روزترین متدهای روز دنیا در جراحی آگاه باشد.
 4. سرعت و دقت بالا در عمل لیپوماتیک شکم مهم است.
 5. بهترین دکتر لیپوماتیک شکم باید صادق و متعهد باشد و فقط به منافع شخصی خود توجه نکند.
 6. نمونه کارهای جراح لیپوماتیک شکم را حتما بررسی کنید.
 7. می توانید از مراجعه کنندگان سابق جراح اطلاعاتی کسب کنید.
 8. شبکه‌های اجتماعی و وب سایت جراح لیپوماتیک شکم را برای اعتبار سنجی ارزیابی کنید.

لازم به ذکر است که خانم دکتر منصوری در بیتا کلینیک یکی از بهترین دکتر لیپوماتیک در تهران فعالیت دارند که برای تعیین نوبت می‌توانید با شماره تماس‌های موجود در وب سایت https://bita.clinic/ ارتباط برقرار کنید.

لیپوماتیک پهلو

یکی دیگر از روش‌های جراحی زیبایی اندام لیپوماتیک پهلو است؛ در لیپوماتیک پهلو چربی‌های اضافی در دو سمت پهلو برداشته می‌شود و به تناسب اندام ایجاد می‌شود. این چربی اضافی به وسیله یک دستگاه ساده تخریب می‌شود و از بدن فرد بیمار خارج می‌شود. لیپوماتیک پهلو با ایجاد یک سوراخ در پهلو ایجاد می‌شود و با بی حسی موضعی انجام می‌شود.

لیپوماتیک پهلو مناسب کسانی است که تمایل دارند به یک اندام زیبا و یا اصطلاحا اندامی شبیه ساعت شنی برسند و یا کسانی که دچار اضافه وزن و چاقی زیاد هستند. کسانی که سالهاست از چاقی پهلو رنج می‌برند و با رژیم و ورزش وزنشان تغییری نکرده است و باعث شده تا اعتماد به نفسشان را از دست بدهند می‌توانند در زمان کوتاه‌تری به اندام ایده‌آل خود برسند و لیپوماتیک پهلو انجام دهند.

هزینه جراحی لیپوماتیک شکم و لیپوماتیک پهلو

هزینه جراحی زیبایی اندام یکی از چالش‌های افراد است که قبل از عمل می‌خواهند از آن مطلع شوند. ابتدا باید بدانید که عمل لیپوماتیک پهلو و لیپوماتیک شکم به چه عواملی بستگی دارد. این عوامل عبارتنداز:

 • انتخاب نوع لیپوماتیک
 • تعیین جراح و سوابق او
 • موقعیت جغرافیایی
 • انتخاب کلینیک برای جراحی
 • کیفیت خدمات بیمارستان

لیپوماتیک یک جراحی زیبایی اندام برای لاغری و حذف چربی‌های اضافه ناحیه شکم و پهلو است . هزینه لیپوماتیک به عوامل زیادی بستگی دارد که چند مورد از آن را بیان کردیم؛ بصورت کلی هزینه این عمل از 4 میلیون تومان به بالا شروع می‌شود.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *