ویژگی ها و شرایط آپارتمان نشینی در محله نارمک تهران

ویژگی ها و شرایط آپارتمان نشینی در محله نارمک تهران

محله نارمک در شمال شرق تهران جای گرفته و یکی از خوش و آب و هواترین محلات این شهر است. این محله یکی از بهترین محلات تهران است و بسیاری از شهروندان تهرانی بخاطر امکانات عالی آن دوست دارند در میان همه املاک تهران در این محله، واحد آپارتمانی را خریداری کنند. جمعیتی در حدود 300.000 نفر در این محله زندگی می کنند.

محله نارمک در شمال شرق تهران جای گرفته است

حق پارکینگ در ملک محله نارمک

اکثر واحدهای آپارتمانی این محله حق پارکینگ دارند. خریداران می توانند هنگام خرید آپارتمان در نارمک، حق پارکینگ را نیز خریداری کنند. خریداران می توانند با خیال راحت ماشین های خود را در محل مشخص شده پارک کرده و به واحد آپارتمانی خود مراجعه کنند. واحدهای آپارتمانی در این محله بزرگ و جادار هستند و ساکنین ساختمانی می توانند از تمامی امکانات موجود در واحد به نحو احسن استفاده کنند.

اگر خریداری از امتیاز حق پارکینگ برخوردار نباشد در این صورت لازم است که ماشین خود را در خارج از ساختمان پارک کند، البته گاهی اوقات ساکنین ساختمان خریداری که حق پارکینگ ندارد را مراعات کرده و با او در مورد استفاده از پارکینگ به توافق می رسند.

شهرداری در محله نارمک امکانات عالی کار گذاشته است

انباری املاک در محله نارمک

ساکنین ساختمانی در این محله می توانند از انباری متعلق به ملک استفاده کنند. انباری واحدهای آپارتمانی بزرگ و جادار است و ساکنین ساختمانی می توانند لوازم مورد نیاز خود را در آن نگهداری کنند. اکثر ساختمان ها و آپارتمان های این محله، انباری دارند که می تواند خود برای ملک امتیاز بزرگی محسوب شود.

طبقه واحد آپارتمانی محله نارمک

شما در این محله می توانید در هر طبقه ای که نسبت به آن تمایل داشتید ، واحد آپارتمانی مورد علاقه خود را خریداری کنید. واحدهای آپارتمانی هر طبقه مشخصات منحصر به فردی دارد. اکثر واحدهای آپارتمانی در این محله بزرگ و جادار هستند و ساکنین ساختمانی می توانند به کلیه کارهای خود رسیدگی کرده و آن ها را انجام دهند.

فضا سبز در محله نارمک رعایت شده است

مساحت واحد آپارتمانی محله نارمک

مساحت واحدهای آپارتمانی در محله نارمک تهران بزرگ است و واحدهای آپارتمانی بیش از 100 مترمربع است و خانواده های ساکن آپارتمان می توانند به راحتی در داخل واحد تردد کرده و از کلیه فضاهای موجود به نحو احسن استفاده کنند.

جهت قرارگیری واحد آپارتمانی محله نارمک

جهت واحدهای آپارتمانی در محله نارمک تهران به نحوی است که اکثر واحدها، نورگیر بوده و نور زیادی به واحد آپارتمانی وارد می شود و این می تواند مزیت بسیار بزرگی محسوب شود. البته شما می توانید واحدهایی که در وضعیت های دیگری مانند جنوبی، شرقی و غربی هستند را نیز انتخاب کرده و خریداری کنید و این قضیه بیش تر به سلیقه خرید شما بستگی دارد.

امتیاز آسانسور ملک محله نارمک

امتیاز آسانسور، یکی از بهترین مزیت هایی است که با خرید ملک در این محله بدست می آورید. از آن جایی که آپارتمان ها در این محله، بلند و چند طبقه هستند به همین دلیل حتما هنگام ساخت، آسانسورهایی با کیفیت و با سرعت زیاد کار گذاشته می شود تا راحتی و رفاه ساکنین از هر جهت تامین شود. اکثر آسانسورهایی که کار گذاشته می شود، بزرگ و جادار هستند و حداقل 4 نفر می توانند از آسانسور استفاده کنند.

ساختمان های محله نارمک، بزرگ و جادار هستند

شارژ ساختمان محله نارمک

دریافت شارژ ساختمان یکی از کارهایی است که مدیران ساختمان انجام می دهند. اهالی این محله در پرداخت شارژ ساختمان با مدیر ساختمان نهایت همکاری را انجام می دهند تا کارها به نحو احسن انجام شود. شارژ ساختمان در این محله هم بالا است و صد البته مردم در پرداخت آن با مدیر ساختمان نهایت همکاری را انجام می دهند تا امورات به بهترین شکل ممکن انجام شود.

نحوه مدیریت ساختمان محله نارمک

مدیریت ساختمان در این محله مانند محله سعادت آباد است و مدیر هرگز احساس نمی کند که در مدیریت ساختمان تنها است. اهالی ساختمان در مدیریت به مدیر کمک می کنند تا همه امورات به بهترین شکل ممکن انجام شود. مدیر بهای مصرفی خدمات شهری مشترک ساختمان را برآورد کرده و برگه آن را روی برد ساختمان نصب می کند تا اهالی ساختمان در سریع ترین زمان ممکن مبلغ آن را به مدیر پرداخت کنند.

نحوه نظافت آپارتمان محله نارمک

نظافت آپارتمان ها و ساختمان ها در این محله مانند هر محله دیگر توسط شرکت های نظافت کاری صورت می گیرد. مامورین نظافتی با هماهنگی قبلی با مدیر ساختمان وارد ساختمان شده و کارهای خود را انجام می دهند. نظافت آپارتمان ها و ساختمان ها به بهترین شکل ممکن انجام می شود. مدیر ساختمان در صورتی از عملکرد نظافت کار ناراضی باشد می تواند با شرکت نظافتی تماس گرفته و نیروی جدیدی را درخواست کند.

جمع بندی شرایط آپارتمان نشینی در نارمک

محله نارمک یکی از بهترین محلات تهران است که مردم خونگرمی در این محله زندگی می کنند. در این محله، شهرداری امکاناتی را متمرکز کرده تا راحتی و رفاه شهروندان از هر جهت تامین شده باشد. آپارتمان ها در این محله، به آسانسور مجهز هستند و نهایت راحتی و آسایش ساکنان از هر جهت تامین شده است.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *