بخش های توریستی بدروم که زیبایی های خاصی دارد

بخش های توریستی بدروم که زیبایی های خاصی دارد

شهر بدرم ترکیه را می توان یکی از بهترین شهرهای این کشور در جذب گردشگر از تمامی نقاط جهان دانست. در این شهر شما می توانید از تعداد زیادی از جاذبه های گردشگری همچون آب های آبی و سواحل بسیار زیبایی با شن های طلایی بهرهمند شوید. علاوه بر جاذبه های گردشگری طبیعی که این بندر می تواند در اختیار شما قرار دهد شما می توانید از نقاط بسیار دیدنی و تاریخی این شهر نیز بهره کافی و لازم را یرده و علاوه بر آنها به دانش علمی و تاریخی خود بی افزایید. این شهر تاریخی در طول زمان های بسیار طولانی مورد هجوم اقوام مختلف قرار گرفته است که همین امر سبب شده است تا بتوانید تاریخ پر فراز و نشیبی را در این منطقه شاهد باشیم. این منطقه در طول تاریخ تحت فرمان حاکمان بسیار زیادی بوده است که از میان آنها می توان به روم ها، بیزانس ها و عربها اشاره کرد. این منطقع همچنین افراد مشهور بسیار زیادی همچون هرودوت وهنرمندان به نامی همچون لیچرس را به خود دیده است که هرکدام توانسته اند تاثیرات بسیار زیادی را به فرهنگ و تاریخ این منطقه بگذارند. شهر سفیدی که از خانه های بسیار زیبا و یک شکل تشکیل شده اند و همچنین بنادر متعددی که هرکدام می تواند سفر شما را به شکل بسیار زیبایی خاطره انگیز و رویایی کنند. در این شما می تواند با سوار شدن به قایق های تفریحی بسیار شیک و مجلل بر روی آب های مدیترانه به سیر و سیاحت بپردازید و همین امر باعث شهرت جهانی این منطقه در میان تمامی گردشگرانی شده است که به دنبل تفریحات ساحلی به همراه قایق های تفریحی هستند. در ادامه با ما همراه باشبد تا شما را با تعدادی از جاذبه های گردشگری این منطقه بیشتر آشنا کنیم.
منطقه میلاس
این منطقه بسیار زیبا و رویایی در بخشی از تور بدروم واقع شده است که همچنان توانسته است علی رغم پیشرفت های بسیاری زیادی که داشته همنان بافت قدیمی و سنتی خود را حفظ کند شما در این بخش از شهر با خانه هایی روبه رو خواهید شد که در تمامی جهات بافت سنتی خود را حفظ کرده اند و این موضوع را میتوان از پنجره های و درب های مشبکی که در ساخت این بنا ها استفاده شده است مشاهده کرد. در بخش غربی این منطقه شما می توانید از مقبره ای بسیار قدیمی دیدن کنید که به احتمال بسیار زیاد بازمانده ای از معبد اصلی هالی کارناسوس باشد.
تفریحات آبی
به توضیح سایت سفر باتو ، همانطور که می دانید بدروم به دلیل موقعیت مکانی که دارد و احاطه شدنش به وسیله آب می توانید موقعیت بسیار مناسبی را برای انجام تفریحات آبی برای شما فراهم کند. بر همین اساس در خلیج گوک اوا که در جنوب غربی این شهر قرار دارد شما میتوانید از یک مسیر آبی بسیار زیبا به سمت جنوب شرقی حرکت کنید و از جاذبه های طبیعی و آبهای زلالی که رنگ فیروزه ای آنها سبب می شود تا عمق های آب را به راحتی ببینید و از آنها نهایت استفاده را ببرید. در خلیج گوک ـوت همچنین می توانید از سنت کشتی سازی مردم محلی بدروم که سالیان بسیار زیادی نسبت به این کار ممارست ورزیده اند دیدن کنید و با پیشه و کسبه ی آنها بیشتر آشنا شوید. با تور کوش آداسی سفر کنید .
سواحل زیبای بدروم
ارتا کنت را می توان اولین مقصد گردشگری دریایی شما دانست زیرا این بخش از دریای میترانه توانسته است ساحلی بسیار بزرپگ و عظیم را در اختیار شما قرار دهد که علاوه بر داشتن گستره ای بسیار بزرگ دارای شن هایی بسیار سفید و تمیز را برای استراحت داشته باشید و ساعت ها از استراحت کردن در آن لذت ببرید.
ساحل کاراانجیر نیز که یکی از معروف ترین سواحل زیبای این منطقه است به تفریحات ساحلی بیشمارش معروف بوده و با داشتن امکانات تفریحی بسیار زیاد می تواند ساعات ها شما را سرگرم کند بدون آنکه گذر زمان را احساس کرده باشید. در این ساحل علاوه بر داشتن امکاناتی نظیر باشگاه بدن سازی ساحلی شما می توانید از امکاناتی نظیر زمین های بازی برای بزرگسالان و کودکان نیز بهره مند شوید که همین امر در نوع خود بسیار هائز اهمیت است.
تکیارلار را بسیاری به شنهای بسیار زیبا و طلایی رنگش می شناسند که توانسته است تعداد بسیار زیادی از گردشگران داخلی و خارجی را به سمت خود جذب کند. این ساحل با داشتن آبی فیروزه ای و همینطور ساحلی بسیار دوست داشتنی شما را غرق در خوشی و تفریح خواهد کرد. تور مارماریس را از دست ندهید.
بندر های تفریحی
همانطور که انتظار می رود این شهر بسیار زیبای بندری با داشتن بنادر بسیار مجهز و زیبا میتواند برای شما امکانات بسیار زیادی را نظیر سفر با کشتی تفریحی و همینطور ورزش های آبی متعددی سرگرم کند. در این بخش از شهر تفریحاتی نظیر انجام ورزش های آبی مانند جت اسکی سواری و همینطور پاراسیلینگ می تواند بسیار جذاب و هائز اهمیت باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *