آشنایی با جاذبه های گردشگری آلمان در تور اروپا

آشنایی با جاذبه های گردشگری آلمان در تور اروپا

شما در تور اروپا می توانید بازدید از کشور آلمان را هم مد نظر داشته باشید، چرا که این کشور هم از نظر تاریخی و هم از نظر تفریحی از جمله بهترین کشورهایی به شمار می رود که هر ساله توریست های بسیاری به این کشور سفر می کنند. جاذبه های گردشگری آلمان بسیار متنوع و زیاد می باشد ولی از آنجایی که بسیاری از افراد به شهر برلین سفر می کنند، در ادامه برخی از مهمترین جاذبه های گردشگری آلمان در شهر برلین را معرفی می کنیم تا آشنایی شما با آنها بیشتر شود.
جاذبه های گردشگری آلمان در تور اروپا :
هر ساله افراد زیادی برای بازدید و گردش به کشور آلمان و شهر برلین در تور اروپا می روند، بسیاری از افرادی که به این کشور رفته اند، آن را از جمله بهترین کشورها به شمار می آورند، چرا که زیبایی و امکانات آن بی نظیر می باشد. جاذبه های گردشگری آلمان که در شهر برلین قرار دارد عبارت می باشد از :

1. دروازه براندنبورگ :
هیچ یک از جاذبه های گردشگری آلمان مانند این دروازه نمی تواند این کشور را توصیف کند. این دروازه یکی از مهمترین آثار باستانی شهر به شمار می رود که زمان پیروزی بر پاریس آن را ساخته اند. اولین بنا نئوکلاسیک که در آلمان بنا شده است این دروازه بوده و به همین دلیل چشم های بسیاری را خیره خود کرده است. شش ستون بسیار بزرگ در این دروازه قرار دارد که زیبایی آن را بسیار بیشتر می کند، بسیاری از افرادی که به اۀمان و شهر برلین رفته اند، بدون شک از این دروازه بازدید کرده اند و زیبایی آن را از نزدیک مشاهده نموده اند.
2. کلیسای جامع :
کلیسای جامع برلین یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری آلمان به شمار می رود و بر همین اساس باید بدانید که اهمیت بسیار زیادی هم در نزد مردم و کشور آلمان دارد. این کلیسا یکی از بزرگترین کلیساهای آلمان به شمار می رود که سبک معماری که در آن به کار رفته باروک می باشد. این کلیسا ویژگی های بسیار زیادی دارد و یکی از مهمترین ویژگی های آن این است که به سه بخش تقسیم می شود و هر یک از بخش های آن زیبایی و جذابیت خاص و بی نظیری دارد.
3. رایشتاگ :
از آنجایی که در سال 1871 برلین را به عنوان پایتخت کشور آلمان انتخاب کردند باید بنایی را هم برای استقرار بزرگان بنا می نمودند، به همین دلیل رایشتاگ را در این شهر ساختند. بر این اساس می توان گفت که این بنا یکی از جاذبه های گردشگری آلمان و در واقع تاریخ این کشور به شمار می رود که معماری بسیار خاص و منحصر به فردی دارد. کشور آۀمان به این مکان اهمیت بسیار زیادی می دهد، چرا که در سال 1933 این مکان در اثر زلزله به طور کلی ویران شد و تنها بخش های از آن سالم ماند ولی در سال 1970 تمامی بخش های آن را بازسازی نمود و زیبایی این بنا را بیشتر کرد.

4. یادبود دیوار برلین :
اگر شما در شهر برلین قدم بزنید و یک روز تمام خود را به گردش در این شهر بگذرانید ، بدون شک آثار تاریخی بسیار زیادی در این شهر مشاهده خواهید کرد. در واقع هر یک از دیوارهای این شهر نمایانگر تاریخ و حادثه ای بوده که در آن اتفاق افتاده است. یادبود دیوار برلین هم از جمله همین آثار به شمار می رود که خاطره های بسیاری در آن وجود دارد. زمانی که آلمان شرقی برای اینکه از سیل جلوگیری کند مجبور شد قسمت شرقی شهر را برای ورود به غرب ببندد و در همین زمان تعداد زیادی به عنوان پناهنده از طریق همین دیوار وارد برلین شدند، به همین دلیل به این دیوار یادبود نیز می گویند.
5. جنگل گرون والد :
یکی از جاذبه های گردشگری آلمان که طبیعی می باشد و بار یکسانی که اهل طبیعت گردی هستند می توانند به این مکان بروند جنگل گرون والد می باشد. در این جنگل درخت های بسیار زیادی قرار دارد و ره یک از این درخت ها زیبایی بی نظیری به این جنگل بخشیده اند. دریاچه هایی که از این جنگل نیز می گذرند زیبایی آن را چندین برابر نموده اند، به همین دلیل اگر شما به دنبال یک مکان فوق العاده و زیبا می باشید تا ساعتی را در آن استراحت کنید بدون شک باید این جنگل را انتخاب کنید. تور روسیه را آفری خرید کنید.

6. جزیره موزه :
به گزارش سایت سفر باتو ، جزیره موزه یکی دیگر از جاذبه های گردشگری آلمان به شمار می رود که در این جزیره افراد می توانند موزه های بسیار زیادی را از نزدیک مشاهده کنند، به طور مثال موزه های سلطنتی که جواهرات سلطنتی زیادی در آن وجود دارد را در این جزیره می توانید مشاهده نمایید. در این موزه و جزیره بهترین و زیباترین آثار باستانی گذاشته می شود تا افرادی که به تاریخ و هنرهای باستانی علاقه دارند از آنها بازدید کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *