حیرت انگیزترین جاذبه های گردشگری لندن با تور

حیرت انگیزترین جاذبه های گردشگری لندن با تور

انگلیس یکی از پر بازدیدترین کشورها در جهان است که تقریباً فرصتهای گردشگری بی شماری را برای گردشگران دارد. با تور انگلیس همراه باشید تا شما را با جزایر زیبای انگلیس، شهرهای حیرت هیجان انگیز و سنت های فرهنگی غنی آشنا کنیم. انگلیس از از مگالیت های ماقبل تاریخ و اماکن روم باستان برخوردار است و قلعه های آن و مراکز شهرها قدمتشان به قرون وسطا باز می گردد.

استون هنج

استون هنج در 10 مایلی شمال Salisbury در Salisbury Plain ، مشهورترین بنای تاریخی ماقبل تاریخ اروپا است (این مکان آنقدر مشهور است که بازدید کنندگان برای تضمین ورود به آن نیاز به خرید بلیط دارند). نمایشگاه ها صحنه را برای بازدید قرار داده اند و از طریق امکانات صوتی و تصویری و بیش از 250 شیء باستانی توضیح می دهند که چگونه مگالیت ها ساخته شده اند و درباره زندگی در اینجا ، بین 3000 تا 1500 قبل از میلاد می گوید. پس از قدم زدن در اطراف سنگ های عظیم ، به ماکت های معتبر خانه های نوسنگی سر بزنید تا ابزارها و لوازم زندگی روزمره نوسنگی را ببینید زیرا مهارت های 4500 سال پیش را نشان می دهند. اگرچه نمی توانید در ساعات عادی شروع به بازدید کنید تا در میان سنگ ها سرگردان شوید ، می توانید در اوایل صبح یا اواخر عصر این کار را انجام دهید.

شگفتی های برج لندن با تور انگلیس

زندان ، کاخ ، طاق گنج ، و رصدخانه همه در برج لندن صورت گرفته اند. برج لندن مهمترین ساختمان در انگلیس محسوب می شود. در این میراث جهانی چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد که بازدید کنندگان را برای ساعت ها مشغول نگه می دارد. محور برج سفید است. در سال 1078 توسط ویلیام فاتح ساخته شده است و دارای نمایشگاه های شگفت انگیزی همچون Line of Kings ، قدیمی ترین جاذبه بازدید کننده در جهان (1652) است که دارای نمایش های قابل توجهی از زره های سلطنتی است. از دیگر نکات برجسته این نمایشگاه می توان به نمایشگاه شگفت انگیز جواهرات تاج ، تورهای کلاسیک Yeoman Warder، Royal Mint و نمایشگاه ها و نمایش های مربوط به زندانیان و اعدام ها اشاره کرد. برج لندن حدود 18 هکتار را در بر می گیرد ،

قبرستان های گیت

این قبرستان در سال 1839 افتتاح شد ، Highgate یکی از بدنام ترین قبرستان های لندن است ، که در ابتدا به عنوان یکی از قبرستان های پارک “هفت باشکوه” در شهر افتتاح شد. طراحی اولیه توسط معمار استفان گری انجام شده است.

به گزارش سایت تور لحظه آخری سفر باتو ، در میان مقبره های برجسته ویکتوریایی و مصری تأثیرگذار ، سنگ قبرهای کارل مارکس (قابل تشخیص توسط سینه ریش درخشان) است. مجتمع هفت گانه در سال 1832 به عنوان تلاشی برای جابجایی خاکسپاری ها از شهر لندن و نگرانی های بهداشتی در مورد قبرستان های پر ازدحام کلیساها ساخته شده است. مقبره ها و بناها در این گورستان به سبک گتیک ویکتوریا ساخته شده اند و در اواسط تا اواخر دهه 1800 این محل دفن بوده است.

شهر وان

اگر فقط برای بازدید از یک شهر کوچکتر در انگلیس وقت دارید ، از شهر وان غافل نشوید. این شهر بسیار زیبا از جاذبه های توریستی خارق العاده ای برخوردار است. در حالی که بیشتر به خاطر شکوه 2000 ساله رومی که در اطراف چشمه های آب گرم احاطه شده است مشهور است. حدود 500 ساختمان این شهر از اهمیت تاریخی یا معماری در نظر گرفته شده اند . شهر وان به عنوان میراث جهانی شناخته شده است و از موقعیت مکانی ایده آل برای کشف برخی از مناطق حیرت انگیز انگلستان ، از جمله دره ایوان ، مندپیپ هیلز و سایر نقاط دیدنی خارق العاده سامرست برخوردار است.

موزه بریتانیا

موزه بریتانیا با مجموعه ای از آثار باستانی که در بین بهترین های جهان قرار دارد ، بیش از 13 میلیون اثر هنری از آشور ، بابل ، مصر ، یونان ، امپراتوری روم ، چین و اروپا در اختیار دارد. معروف ترین آثار باستانی ال ماربل های الگین از پارتنون در آتن و سنگ روزتا هستند ، اما بسیاری از آثار برجسته دیگر در اینجا به نمایش گذاشته شده است. مجموعه مصر باستان در خارج از قاهره است ، و احتکار نقره رومی که از قرن چهارم معروف به گنجینه میلدننال است ، که در سال 1942 در شهر سوفولک کشف شد ، چیزی کم نظیر نیست.

کلیسای یورک

این کلیسا در مرکز یورک قرار دارد و با خانه ها و فروشگاه های نیمه سنگین ، اتاق های صنفی قرون وسطایی و کلیساها احاطه شده است. به نوبه خود ، خیابان های عاشقانه یورک با سه مایل از دیوارهای باشکوه شهر احاطه شده است که می توانید برای تماشای شهر و محیط اطراف آن قدم بزنید. در حالی که آنجا هستید ، از موزه ملی راه آهن ، یکی از پر بازدیدترین جاذبه های توریستی انگلیس دیدن کنید. یورک مکان خوبی برای گشت و گذار در حومه شهرها ، به ویژه زیبایی های ناهموار یورکشایر دیلز و مورزهای یورکشیای شمالی است. در جاهای دیگر یورکشایر ، تعدادی از زیباترین شهرها و شهرهای تاریخی انگلستان از جمله دورام و بورلی را پیدا خواهید کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *