دیدنی های استان نان با تایلند را بیشتر بشناسید

دیدنی های استان نان با تایلند را بیشتر بشناسید

استان نان بر خلاف دیگر مقاصد گردشگری در شمال تایلند، از جاذبه های گردشگری خاصی برخوردار است که مورد توجه همگام می باشد. خیابان ها هنوز ساکت هستند ، و شهر قدیمی کوچک است ، به همین دلیل امکان حرکت و گشت و گذار با کرایه دوچرخه یا رایگان که اغلب در هتل ها و مهمانخانه های محلی ارائه می شود، بسیار راحت است.

استان نان در تور ارزان تایلند یکی از استانهای کمتر شناخته شده “لانا” در شمال تایلند است و در مرز با لائوس قرار دارد ، جایی که نان زمانی به عنوان “شهر میانه” شناخته می شد ، به دلیل قرار گرفتن آن تقریباً در راه بین چیانگ مای (تایلند) و Luang Prabang (لائوس).
به گزارش سفر باتو ، استان نان بر خلاف دیگر مقاصد گردشگری در شمال تایلند، از جاذبه های گردشگری خاصی برخوردار است که مورد توجه همگام می باشد. خیابان ها هنوز ساکت هستند ، و شهر قدیمی کوچک است ، به همین دلیل امکان حرکت و گشت و گذار با کرایه دوچرخه یا رایگان که اغلب در هتل ها و مهمانخانه های محلی ارائه می شود، بسیار راحت است.

گردشگران می توانند از معابد بادیست و اماکن باستانی دیدن کنند. به شما اکیدا پیشنهاد می کنیم که از معبد وات فومین واقع شده در مرکز شهر دیدن کنید. از سوی دیگر می توانید گشن و گذار را از جاده فاکونگ شروع کنید.
نان یک شهر جذاب در شمال تایلند است. آنچه در ابتدا به نظر می رسد یک آبشار روستایی است در واقع مکانی خارق العاده برای شیرجه زدن و تجربه فرهنگ اصیل تایلندی است. موارد بسیار جالب و جذاب برای دیدن و انجام دادن در نان وجود دارد که در اینجا به بهترین آنها می پردازیم.

بودا در وات Phra That Khao Noi

گردش خود را از بودای زیبا می توانید شروع کنید. معبد بودا معروف به بودای برکت می باشد. برای کسانی که می خواهند کمی ورزش کنند از 303 پله رو به بالا باید صعود کنند ، در عوض ، جاده ای نیز وجود دارد که به مناظر نفس گیر می رسد. بهترین زمان برای طلوع آفتاب یا غروب خورشید است.
پس از آن شما به یک استراحت بعد از گشت و گذار در کافه نان آرت نیاز دارید. در اینجا از شما با شیرینی های سبک اروپایی، کیک و نوشیدنی پذیرایی می کنند. در هنگام برنامه ریزی فعالیت کاوش بعدی نان ، از آرامش در فضای آرام و هنری لذت ببرید.

بازدید از نگارخانه هنری نان با تور تایلند

نگارخانه هنری نان ریورساید در سواحل رودخانه نان واقع شده است. این گالری را Winai Prabripoo ، یک هنرمند مشهور تایلندی تأسیس کرده است و بعنوان قطب مهمی برای هنر و فرهنگ برای استان نان فعالیت می کند. چند ساعت که در نمایشگاه قدم بزنید شگفت زده می شوید و از فضا آرامش دریافت می کنید.
خانه نجیب نوبل در سال 1866 ساخته شد و یکی از جذابیت های محلی این شهر است. این خانه مملو از عتیقه های میراثی از جمله سلاح های باستانی ، عاج فیل و عکس های شاه راما پنجم است. با دیدن از این مکان می توانید سفر به زمانهای مختلف را به آسانی برای گذراندن چند ساعت کاوش داشته باشید.
وات فومین معروف ترین نقطه عطف در نان است و مکانی ایده آل برای کشف فرهنگ نان است. قسمت بیرونی معبد دارای نرده های حیاط زینتی است در حالی که نقاشی های دیواری تایلندی دلیل اصلی شهرت معبد هستند. حتماً نقاشی های دیواری رنگی گیاهی ، صحنه ‘زمزمه کردن عاشقان ، ulating میمون در حال شکار و تصویرهای جهنمی شکنجه گر را نیز می بینید.
پارک ملی Doi Phu Kha در سراسر محدوده Luang Prabang ، استان نان و شمال تایلند است. پارک ملی مکانی عالی برای پیاده روی و کاوش در غارها است. پارک ملی Doi Phu Kha دارای سه گونه گیاه نادر و سازندهای سنگ طبیعی است. صعود به Doi Phu Wae برای مناظر خیره کننده از غبار در کوههای بهترین لذتی است که شما نباید از آن غافل شوید.

دیدنی های موزه ملی نان با تور تایلند

با سفر به موزه ملی نان از این فرصت استفاده کنید تا در مورد تاریخ و فرهنگ محلی منطقه اطلاعات بیشتری کسب کنید. این موزه شامل مجموعه های مختلف اقوام شمالی تایلند از جمله ، نقره ، پارچه و لباس قبیله ای است. همچنین باستان شناسی محلی ، معماری ، Regalia سلطنتی ، اسلحه و آثار باستانی مذهبی از منطقه در این موزه مورد توجه است. این موزه مجموعه ای چشمگیر از تصاویر بودا با برخی از سبک های نادر لانا و فلاپی را دارد.
اگر به دنبال مکانی برای آرامش بخشیدن به پاهای خسته ی خود هستید ما به شما ماساژ اسپا یا ماساژ تایلند را پیشنهاد می کنیم که توسط Spa Risasinee انجام می شود .آبگرم Risasinee یکی از مشهورترین آبهای گرم شهر است و به دلیل خدمات عالی ، پرسنل دوستانه و قیمتهای مقرون به صرفه شناخته شده است.
معبد دوران قرن چهاردهم معروف به معبد Wat Phra That Chae Haeng در تپه ای درست در کنار رودخانه از شهر نان واقع شده است و به طرز چشمگیری به عنوان مهمترین معبد این شهر در نظر گرفته شده است. Phra That Chae Haeng دارای یادگاری از بودا ، لوح های نقره و طلا است. کمی وقت بگذارید و از فضای آرام و مرکز مراقبه در محل لذت ببرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *