منحصربفردترین سفر را با تور چین تجربه کنید

منحصربفردترین سفر را با تور چین تجربه کنید

چین به عنوان چهارمین کشور بزرگ جهان دارای مناظر گسترده ای است که فقط هیچ گردشگری تا کنون موفق به کاوش تمامی این نقاط تفریحی نشده است. از ارتفاعات کوه های دور غرب چین و چمنزارهای خشک تا تپه های یانگ تسه و رودخانه زرد همگی گردشگران بسیار زیادی را به این کشور جذب می کنند. با انتخاب تور چین و همراهی ما بدون شک خاص ترین سفر را در طول دوران مسافرتی خود تجربه کنید.

شیان

صدها سال پیش ، چینی ها دیوارهای سنگی عظیم را در اطراف شهرهای خود بنا نهاده اند تا در برابر مهاجمان از آنها محافظت کنند. شهر شیان نیز از این قاعده مستثنی نبود. این دیوار امروزی امروز پابرجا مانده است و یکی از بهترین و برجسته ترین دیوارهای چین در نظر گرفته شده است. این دیوار به طول 12 متر (40 فوت) ارتفاع دارد و قدم زدن بر روی این دیوار کاری است که اکثر بازدید کنندگان انجام می دهند.

سه پاگودا

سه پاگودا یکی از بهترین ساختمان های بودایی در کشور چین است که دچار چندین بلایای انسانی و طبیعی شده است و در حدود یک مایل در شمال غربی شهر باستانی دالی واقع در جنوب چین واقع شده است. بتکده میانی ، که در سال 824-840 میلادی توسط پادشاه کوان فنگو ساخته شده است ، 69.6 متر (227 فوت) ارتفاع دارد و یکی از بلندترین بتکده های چین است. دو بتکده دیگر حدود یک قرن بعد ساخته شدند.

پارک ملی جنگلی Zhangjiajie

این پارک جنگلی در سال 1982 تأسیس شده است ، پارک ملی جنگلی Zhangjiajie اولین پارک ملی جنگل در چین است و بخشی از مناطق Wulingyuan است. این پارک با جویبارهای شفاف ، قله های عجیب و غریب ، حیوانات وحشی و پوشش گیاهی فراوان مناطق گرمسیری جذابیت خاصی در تمام طول سال برای بازدید کنندگان دارد. از جاذبه های کلیدی آن می توان به جریان طغیان طلایی اشاره کرد که بازدید کنندگان می توانند ماهی هایی را که در آب شفاف شنا می کنند مشاهده کنند.

جنگل سنگی شیلین

جنگل سنگی یا Shilin به زبان چینی مجموعه ای در جنوب غربی چین است. سنگ ها از روی زمین شبیه به یک استالاگمیت در غار بیرون می آید. تصور می شود این سنگ ها 270 میلیون سال قدمت دارند. این منطقه زمانی کف اقیانوس بود و جریان آب ین جنگل سنگی را ایجاد کرده است. جنگل سنگی سالانه بیش از 2 میلیون بازدید کننده را به خود اختصاص می دهد. تور دبی را در سفر باتو ببینید.

شهر قدیمی لیجیانگ

شهر قدیمی لیجیانگ یکی از پر جاذبه ترین مکان های گردشگری استان یوننان است و گردشگرانی را به خود جذب می کند که تمایل دارند از زندگی و سنت مردم آگاه باشند به خود جلب کرده است. کوبلای خان اولین امپراتوری بود که در این شهرک 800 ساله زندگی می کرد و وابسته به فرهنگ اقلیت نکسی است.

کوه های وودانگ

مسافرانی که Cruging Tiger ، Hidden Dragon را دیده اند ، قطعا می دانند کوههای وودانگ واقع در شمال غربی استان هوبی چقدر زیبا هستند. علاوه بر اینکه منظره ای خیره کننده است ، کوه های وودانگ مقدس ترین رشته کوه تائوئیست در چین است. در آنجا مسافران معابد زیادی ، از جمله معبد نخلستان نانیان را می بینند که از 36 معبد موجود در وودانگشان دیدنی ترین معبد است زیرا این بنا از صخره ساخته شده است.

ژوژوانگ

ژوژوانگ یکی از مشهورترین شهرهای آبی در چین است. این شهر که اغلب با عنوان “ونیز شرق” خوانده می شود ، دارای رودخانه ها و نهرهایی است که اطراف آنها را خانه های باستانی پوشانده است. ژوژوانگ در فاصله کمتر از 32 کیلومتری سوژو در شرق چین واقع شده است ، به دلیل پل های دوقلوی خود ، Shide و Yongan که نمادی از شهر هستند می توانید با قایق سواری کل شهر را ببینید.

کوه تای

کوه تای ، در استان شاندونگ یکی از جذابترین مکانهای طبیعی و یکی از پنج کوه مقدس چین است. صعود به تایشان (“shan” کوه در ماندارین است) اولین کاری بود که در گذشته امپراتور جدیدچین انجام داد. گفته می شود که 72 امپراطور صعود کرده اند. آنها معابد بزرگ ، لوح های کتیبه ای و دیگر آثار فرهنگی را پس از خود به جا گذاشتند. مسافرانی که تمایلات امپریالیستی دارند می توانند از مسیر شرقی 6000 پله صعود کنند زیرا این کاری است که امپراطورها انجام دادند.

تنگه پرش ببر

تنگه پرش ببر در رودخانه یانگ تسه در جنوب غربی چین واقع شده است. این دره حدود 15 کیلومتر (9 مایل) طول دارد. اعتقاد بر این است که بسته به معیارهای به کار رفته ، عمیق ترین دره در جهان است. مسیر پیاده روی در میان تنگه با مناظر چشمگیر یکی از در دسترس ترین و رضایت بخش ترین مسیرهای پیاده روی در چین است. البته ناگفته نماند که ای یک پیاده روی آسان و راحت نیست حتی برای کسانی که از حال جسمی خوبی برخوردار هستند. در این راه مهمانخانه هایی برای اسکان مسافرین است ، بنابراین برای پیاده روی نیازی به چادر ندارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *