خرید ممبر آفلاین تلگرام

می‌خواهید یک کانال تلگرامی راه‌اندازی کنید اما نمی‌دانید چگونه ممبرهایتان را بیشتر کنید؟ خرید ممبر آفلاین تلگرام یکی از ارزان‌ترین راه‌هایی است که با کمک آن می‌توانید ممبرهایتان را بیشتر کنید. اگر یک کانال تازه تاسیس دارید و نمی‌توانید هزینه زیادی بابت خرید ممبر واقعی بپردازید، می‌توانید با خرید ممبر فیک استارت فعالیت را خود را بزنید. ممبرهای آفلاین و یا فیک به خودی خود هیچ سودی برایتان نخواهند داشت اما با حضورشان در کانال، اعتبار کانال را افزایش می‌دهند.

یکی از مزیت‌های ممبرهای فیک و یا آفلاین این است که با پرداخت هزینه کم می‌توانید اعتماد و توجه کاربران را به سوی خود جلب کنید. قیمت خرید ممبر آفلاین تلگرام نسبت به دیگر ممبرها کم تر است؛ چراکه هیچ فرد حقیقی پشت اکانت این ممبرها وجود ندارد. اما موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید این است که نباید به صورت افراطی از ممبرهای فیک استفاده کنید؛ خرید همزمان ممبر آفلاین به همراه ممبر واقعی بهترین شیوه برای کانال‌های نوپا و تازه تاسیس است.

https://telegram-member.online/

بهترین ممبر برای کانال‌های تازه تاسیس

یکی از سریع‌ترین روش‌های افزایش ممبرهای کانال تلگرامی، خرید ممبر است. اگر یک کانال در تلگرام دارید برای دیده شدن هر چه بیشتر در این پیام رسان باید افراد بیشتری در کانال شما عضو شوند. اوایل تاسیس یک کانال و یا گروه در تلگرام، جذب ممبر می‌تواند به یک چالش تبدیل شود! چراکه به دلیل تعداد کم اعضای کانال و یا گروه، دیگر کاربران نیز تمایلی به عضو شدن در کانالتان نشان نمی‌دهند.

در این صورت حتما باید چاره‌ای برای کانال‌های تازه تاسیس وجود داشته باشد تا بتوانند با کمک آن به افزایش ممبرهای خود سرعت بدهند. یکی از انواع ممبرهایی که می‌توان برای گروه و یا کانال‌های تلگرامی خریداری کرد، ممبرهای آفلاین هستند. همان‌طور که از اسمشان پیداست این ممبرهای آفلاین فعال نیستند و ممکن است فیک باشند اما می‌توانند به رشد کانالتان کمک کنند. ممکن است از خود بپرسید ممبر فیک و غیرفعال چه کمکی به شما می‌کند؟!

چگونه ممبر فیک به رشد کانال کمک می‌کند؟!

ممکن است همه جا از معایب خرید ممبر فیک شنیده باشید اما در این مقاله می‌خواهیم کمی هم از مزایای این دسته از ممبرها به شما بگوییم! ممبرهای آفلاین را به طور کلی می‌توان به دو دسته ممبرهای واقعی غیرفعال و یا ممبرهای فیک تقسیم بندی کرد.

ممبرهای غیر فعال ممبرهایی هستند که تنها یک اکانت از آن‌ها در این پیام رسان باقی مانده است و ممکن است دارندگان این اکانت‌ها دیگر فعالیتی در این پیام رسان نداشته باشند. ممبرهای فیک نیز همان‌طور که از اسمشان پیداست مبمرهایی غیر واقعی هستند. پس چگونه این ممبرهای آفلاین و غیر واقعی می‌توانند در رشد یک کانال تلگرامی سهیم باشند؟

https://telegram-member.online/buy-view-telegram/

کاربران به شما اعتماد می‌کنند

همان‌طور که ابتدای مطلب گفتیم بهترین نوع ممبر برای کانال‌های تازه تاسیس، ممبرهای آفلاین هستند. این ممبرها با حضور خود در کانال تعداد اعضای کانال را افزایش می‌دهند و همین موضوع می‌تواند اعتماد دیگر کاربران را جلب کند تا عضو کانال ما شوند. اگر یک کانال با 20 نفر اعضای واقعی داشته باشید احتمالا باید زمان و انرژی زیادی را صرف کنید تا این تعداد را به بالای 100 نفر برسانید.

اما اگر در ابتدای تاسیس کانالتان در میان ممبرهای واقعی که دارید از ممبرهای آفلاین نیز کمک بگیرید، با سرعت بیشتری ممبرهایتان اضافه می‌شوند. تقریبا تمامی کانال‌های تلگرامی در ابتدای مسیرشان از ممبرهای آفلاین استفاده کرده‌اند.

قیمت خرید ممبر آفلاین تلگرام

یکی دیگر از مزایای استفاده از ممبرهای آفلاین، هزینه پایین آن‌ها است. برای خرید ممبر واقعی باید هزینه نسبتا زیادی بپردازید؛ اگر به تازگی کانال خود را تاسیس کرده‌اید و هنوز بودجه‌ای برای خرید ممبر واقعی ندارید، بهترین راهکار استفاده از ممبرهای آفلاین و فیک است. قرار نیست با ممبرهای فیک سر مخاطبان خود را کلاه بگذارید! چراکه کاربران به سادگی متوجه فیک بودن و یا واقعی ممبرهای یک کانال می‌شوند. بلکه قرار است از این ممبرهای فیک در جهت رشد سریع‌تر کمک بگیرید.

توجه داشته باشید که ممبرهای آفلاین تاثیری در بازدید پست‌هایتان نخواهند داشت چون عملا پست‌ها و محتوای شما را نمی‌بینند. از همین‌رو پس از خرید ممبر آفلاین تلگرام باید تمام سعی خود را در جهت افزایش ممبرهای واقعی به کار بگیرید. ممبرهای واقعی هستند که می‌تواند به صورت مستقیم به کسب درآمدتان از طریق تلگرام کمک کنند. ممبرهای آفلاین و یا فیک مانند یک محرک هستند که به جذب بیشتر ممبر کمک می‌کنند و هزینه کمی نیز دارند.

خرید ممبر آفلاین به همراه ممبر واقعی

یکی از بهترین روش‌های جذب ممبر در تلگرام، خرید همزمان ممبر آفلاین به همراه ممبرهای واقعی است. همان‌طور که کمی پیش اشاره کردیم ممبرهای آفلاین نمی‌توانند پست‌های شما را ببینند؛ بنابراین در تعداد ویوی پست‌ها هیچ تفاوتی ایجاد نمی‌کنند. اگر به صورت افراطی از ممبر آفلاین استفاده کنید، کاربران متوجه فیک و غیر واقعی بودن این ممبرها شده و نسبت به شما بی اعتماد می‌شوند.

https://telegram-member.online/buy-telegram-pop-up-member/

از همین‌رو بهترین راهکار برای کسب درآمد از تلگرام خرید ممبر آفلاین تلگرام به همراه ممبر واقعی است. اگر نمی‌خواهید برای داشتن تعداد ممبر بیشتر هزینه زیادی بپردازید، بهترین روش خرید همزمان این دو نوع ممبر در کنار یک دیگر است! در صورت خرید ممبر از یک مرجع و سایت معبتر می‌توانید نوع ممبرهایتان را متناسب با ماهیت کسب و کارتان انتخاب کنید.

ممبر آفلاین و فیک برای کانال‌های فروشگاهی

ممبرهای آفلاین بیشترین تاثیر خود را در کانال‌های غیرفروشگاهی می‌گذارند. به عنوان مثال اگر یک کانال در حوزه خبری، سرگرمی و فان دارید می‌توانید با خرید ممبر آفلاین به افزایش ممبرهای خود به مرور زمان کمک کنید. غیر واقعی بودن بخشی از ممبرهای یک کانال سرگرمی چندان اهمیت ندارد؛ چراکه ادمین این دسته از کانال‌ها به مشتری نیاز ندارند. پس اگر کانالی در این حوزه دارید، می‌توانید با خیال راحت از ممبرهای آفلاین استفاده کنید.

خرید ممبر آفلاین تلگرام به همراه ممبر واقعی برای کانال فروشگاهی

اگر محصولی برای فروش دارید، ممبرهای آفلاین و فیک نمی‌توانند از شما خرید کنند پس به ممبر واقعی نیاز دارید! برای افرادی که به دنبال خرید ممبر تلگرام برای کانال‌های فروشگاهی هستند توصیه می‌کنیم که از ممبرهای واقعی در کنار ممبر فیک و آفلاین استفاده کنند. در این روش عدم بازدید ممبرهای آفلاین توسط ممبرهای واقعی تا حدودی جبران شده و کاربران به آفلاین بودن ممبرهایتان مشکوک نمی‌شوند.

ریزش ممبرهای آفلاین

یکی از سوالاتی که معمولا افراد می‌پرسند این است که آیا خرید ممبر آفلاین تلگرام با ریزش مواجه می‌شود؟ توجه داشته باشید که شما زمانی که ممبر واقعی از نوع پروکسی، پاپ اپ و یا اد اجباری می‌خرید درصدی احتمال ریزش وجود دارد؛ چراکه ممکن است این افراد هیچ علاقه‌ای به کانالتان نداشته باشند و کانال را ترک کنند. اما از آنجایی که پشت اکانت‌های ممبرهای فیک و آفلاین هیچ فرد حقیقی و یا فرد فعالی وجود ندارد، خرید این دسته از ممبرها با ریزش همراه نخواهد بود.

اما اگر از روش خرید ممبر فیک به همراه ممبر واقعی استفاده کنید ممکن است کمی ریزش اعضا را تجربه کنید که امری کاملا طبیعی است. از طریق انتشار محتوای کاربردی و جذاب می‌توانید ریزش ممبرهایتان را تا حد زیادی جبران کنید.

https://telegram.org/

از کجا ممبر آفلاین تلگرام بخریم؟

از زمانی که تقاضا برای خرید ممبر تلگرام از سوی کانال‌های تلگرامی بیشتر شد، مرجع و سایت‌های زیادی نیز اقدام به فروش ممبر فیک و واقعی کرده‌اند. بسیار مهم است که چه مرجعی را برای خرید ممبر انتخاب می‌کنید. پشتیبانی سایت فروشنده، فروش ممبرهای واقعی و باکیفیت، خدمات پس از فروش و پیگیری نیازهای مشتری از جمله ویژگی‌های یک سایت معتبر برای خرید ممبر به شمار می‌رود. اگر قصد خرید ممبر واقعی و یا خرید ممبر آفلاین تلگرام دارید این مقاله را کامل مطالعه کنید و سپس برای خرید ممبر اقدام کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *